Friday, 27.05.2022, 21:59:50
Вітаю Вас Гость | RSS

Львівський Економічний Ліцей

Вхід
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Пошук

Наші захоплення

Кобилко Олена

 У мене багато захоплень, тому що існує дуже багато цікавих справ. Під час навчання у молодших класах мене приваблювали танці, теніс, плавання. Тепер у мене, на жаль, мало вільного часу, адже багато уваги приділяю навчанню. Але все ж таки я знаходжу вільні хвилинки для мого нового захоплення – фотографія.

Я вирішила поцікавитись у своїх одногрупників, як вони проводять свій вільний час, дізнатися більше про їх захоплення.

 

Антонів Йосип

 У мене немає вільного часу, бо маю постійні тренування з бойового гопака. Почав займатись у 2004 році. Це дуже розвиваючий вид спорту, адже виховується сила волі, витривалість, мужність, швидка реакція, фізична культура, розширюється духовний світ.

 

Ковальчук Микола

 Я люблю музику, грати на баяні. Але моє хобі – танці. Я почав займатись ними із чотирьох років. Танцям я присвячую майже увесь свій вільний час. Завдяки танцям я отримав нагоду познайомитися з культурою та традиціями європейських країн.

 

Душний Михайло

 Моє хобі – графіті та хіп-хоп (стиль і музика). Це навіть не просто хобі – я цим живу :)

 

Білецька Оля

 Для мене спів, музика – це частина мого життя. Співати я почала у шість років, коли пішла до школи. З того часу я співала у школі постійно. А приблизно три роки тому до нас у школу завітала жіночка, яка набирала «голосистих» дівчат у хор ЛДУБЖД. Рік я займалася серйозно співом, а потім мене призначили солісткою сопрано. Згодом були і перші виступи на велику публіку, і гастролі країнами Європи. Професійно я музикою ніколи не займалась, та попри це, на мою думку, багато чого досягла.

 

Практика Христина

 Моє хобі – це малювання. Я усвідомила це ще в дитинстві, коли вперше малювала на стінах. Але згодом це заняття перетворилося на захоплення, яке супроводжує мене аж до сьогодні.

Вчилася малювати я сама, дивилася різні мультфільми, художні і документальні фільми і старалася скопіювати на аркуш побачене. Спочатку в мене не дуже виходило, адже була ще маленька. Згодом, коли підросла, почала цікавитися портретомалюванням, але в графіті (малювала чорним олівцем або ручкою). Нещодавно пробувала намалювати портрет Олі Біленької. На її думку, я непогано намалювала її.

Отож закликаю усіх: шукайте своє покликання, розвивайте свої захоплення і ви зможете реалізуватися. Мрії стають реальністю!

 

 

Наше опитування
Цей сайт потрібен для ліцею?
Total of answers: 465
Архів записів

Copyright MyCorp © 2022