Friday, 27.05.2022, 19:47:30
Вітаю Вас Гость | RSS

Львівський Економічний Ліцей

Вхід
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Пошук

Життя Ліцею...)

Міс і Містер Ліцею 2010 року...!


Випробування святом!

Свято…Для одних - відпочинок, для інших - наполеглива праця. Конкурс «Міс та Містер ліцею-2010» уже минув. Хотілось би згадати, скільки зусиль та наполегливої праці було докладено.  Кожен учасник і учасниця, беручи участь у святі, вже стали переможцями. «Міс» та «Містер» ліцею повинні мати чимало якостей, але найважливіша - сміливість показати себе, відкритися для всіх. Багато є гарних, чарівних, розумних, але чи всі вони є сміливими? Ні, не всі. Краса зовнішня, без сміливості, нічого не варта. Наше свято стало справжнім випробуванням. 

Організатор конкурсу З. О. Обідіна


Кому ж дісталася корона?

 Закінчується навчальний рік, другокурсники готуються до випускного. Вони ідуть, і тепер продовження традицій ЛЕЛу лягає на наші плечі, і ми вже готуємось до цієї відповідальності, а саме: обираємо «Містера і Міс ліцею 2010 року».  

28 квітня у ЛОЦКіД УТОГ ми мали змогу визначити нових «Міс» і «Містера» ліцею і самим узяти участь у цьому конкурсі. Таке свято відбувається щорічно, проте цього разу сталися деякі зміни: ми обрали не тільки нову власницю корони, а й хлопця, який завоював серця журі, адже містера визначають не щорічно. Усі вісім конкурсанток, як і конкурсантів, були гідними найвищого титулу, проте перемога дісталась тільки одній парі.

Хоч ми всі були конкурентами, у нашому колективі панувала дружня атмосфера. За час репетицій ми всі стали дружніми. А піж час конкурсу всі щиро вболівали один за одного,тримали кулаки і хвилювались з кожним виходом на сцену.

І, нарешті, вердикт прозвучав. Переможцями стали учні 11-ї  групи Марта Коновалюк і Максим Гарасим. Ми, конкурсанти, від щирого серця їх вітаємо.

Оля Білецька,

Учениця 2-ї групи


Учасники конкурсу "Містер і Міс Ліцею- 2010"

 

 

 

ПЕРЕМОЖЦІ "Містер і Міс Ліцею- 2010"
ГАРАСИМ МАКСИМ                                   КОНОВАЛЮК МАРТА

 

 

Наше опитування
Цей сайт потрібен для ліцею?
Total of answers: 465
Архів записів

Copyright MyCorp © 2022